Mikiny pánské dnes seženete v mnoha provedeních a obchody se rychle přizpůsobují módním trendům. A když si dáte s výběrem záležet a dobře mikinu zkombinujete, budete vypadat skvěle a ještě Vám bude perfektně pohodlně.

Mikina je dodnes mnoha lidmi vnímána jako sportovní oblečení. Některé pánské mikiny koupíte často jen ve sportovních potřebách a jsou vyráběné hlavně proto, aby Vás zahřáli. Nemusí to být ale jen sportovní oblečení, které se nehodí pro každodenní nošení. Když budete správně vybírat a správně kombinovat, můžete i v mikině dostávat vysoká hodnocení od módní policie.

  1. Pro každodenní nošení se nehodí červená mikina se zeleným nápisem a modrým vzorem. Pokud chcete chodit pohodlně a zároveň moderně, sáhněte spíše po jednobarevné mikině, která se hodí ke všemu. Povolné jsou také různé tmavší vzory, nebo jednoduché nápisy na tmavších barvách. Hodně trendy je v poslední době také maskáč.
  2. Klasické hoodies s kapucou nechte spíše pro volný čas. Dnes už obchody nabízejí mikiny bez kapuc a velkých kapes v jednoduchém střihu, které Vám budou lichotit mnohem více. Navíc, pokud jste strávili nějaký ten čas v posilovně, dají tomu i více vyniknout. Mikina na kapuce nevadí, pokud je nějak elegantně vyřešena a mikina Vám sedí. Nenoste vytahané mikiny, které jsou Vám o číslo větší.
  3. Nebojte se vybrat něco netypického. Zkuste třeba sáhnout po mikině s křivým zipem, nebo po zajímavých materiálech.
  4. Nezanedbejte doplňky. Maličkosti Vám mohou pomoci vypadat hned úplně jinak. Když si k mikině vezmete například luxusní hodinky, nebo pánský řetízek na krk, hned to jinak vyzní. Nebojte se také kombinovat například košile s mikinou.